Menu
Your Cart

Darčeky

Helsinki Difúzor -USB kábel - Meniace Farby využíva ultrazvukové vlny na okamžité odparenie vody a éterického oleja v nádrži, na vytvorenie chladnej suchej voňavej hmly.- Objem nádrže 120 ml- LED svetlo - 7 Farieb- napájané USB (dĺžka kábla 100 cm)Rozmery: výška: 13 cm, priemer: 11 cmUpozorneni..
29,50€
Oslo Difúzor - Kamienok - USB - Meniace Farby - Časovač využíva ultrazvukové vlny na okamžité odparenie vody a éterického oleja v nádrži, na vytvorenie chladnej suchej voňavej hmly.- LED svetlo - 7 Farieb- napájané cez USB (dĺžka kábla 100 cm)- časovač 3-6hVýška: 9,5 cm, priemer: 13,5 cm, hmotn..
35,00€
Náramky z Lávového Kameňa - Čakra/Buddha sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí používajú tieto ..
5,50€
Náramky z Lávového Kameňa - Karneol & Sekera sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí používaj..
5,50€
Náramky z Lávového Kameňa - Ruženín & Buddha sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí používaj..
5,50€
Náramky z Lávového Kameňa - Tigrie Oko & Hamsa sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí použív..
5,50€
Biely Kameň alebo Howlit sa prejavuje ako mimoriadne ukľudňujúci kameň. Ak ho vložíte pod vankúš, pôsobí ako vynikajúci prostriedok proti nespavosti, obzvlášť ak je spôsobená príliš aktívnou mysľou.V duševnej rovine učí trpezlivosti a súčasne potláča hnev spolu s nekontrolovateľnou zlosťou. Kúsok ho..
6,90€
Zobrazené 1 až 7 z 7 (1 stránok)