Powered by Smartsupp
Menu
Your Cart

Darčeky

Náramok z Lávového Kameňa - Čakra/Buddha
do 10 pracovných dní
Náramky z Lávového Kameňa - Čakra/Buddha sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí používajú tieto ..
5,50€
Bez DPH:4,58€
Sviečka s bielou šalviouprečisťuje miestností a predmetymá silné antiseptické a očistné účinkypomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom životeovplyvňuje ducha a posilňuje pamäťharmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni Vyrobené zo 100% palmového vosku a lístkov bielej šalvieRučná výrobaRozmer:&n..
11,50€
Bez DPH:9,58€
Sviečka Dračia krvodstránenie najhrubších a najťažších energií,odstránenie silných negatívnych vplyvov,intenzívne prečistenie miest a obydlia,vytvorenie intenzívnej a zmyselnej atmosféry,pri ochrannom pálení je účinok okamžitý.Vyrobené zo 100% palmového vosku a živice dračej krviRozmer: 6 x 11 ..
11,50€
Bez DPH:9,58€
Sviečka Kadidlo
Vypredané
Sviečka s kadidlom (Boswelia)Kadidloprebudenie  svojej  spirituálnej  sily,získanie prístupu k božím a anjelským  energiámočista a ochrana  seba aj domovaposilnenie pocitov šťastia a spoluzahnanie všetkých zlých duchov a démonovKadidlo má takmer..
11,50€
Bez DPH:9,58€
Sviečka MoneyNa prilákanie prosperity, hojnosti a peňazí do životaTvorivosť, vôľa, aktivita, intuíciaRovnováha a sebadôveraBlahobyt, úspech Vyrobené zo 100% palmového vosku a esenciálneho oleja Money (BEWIT)Rozmer: 6 x 10,5 cmHmotnosť: 270 g..
11,50€
Bez DPH:9,58€
Sviečka s myrhouMyrhaprečistenie seba alebo priestorovochrana pred negatívnymi vplyvmiodstránenie zlých energií,  upokojenie a uzemnenievnútorné ezoterické poučenie.Spája nás so zemou, upokojuje, spomaľuje, sťahuje a zahusťuje, má silný vzťah k ženskému princí..
11,50€
Bez DPH:9,58€
Sviečka proti urieknutiuje špeciálna ochranná sviečka, ktorá odráža negatívne energieochraňuje, posilňuje, vytvára pocit bezpečiatáto sviečka sa zapaľuje, keď Vás niekto uriekol alebo preventívne, aby sme od seba odrazili negatívne energie, myslenie, konanie…Sviečka je vyrobená zo 100% palmového vos..
11,50€
Bez DPH:9,58€
Zobrazené 1 až 12 z 12 (1 stránok)