Menu
Your Cart

Darčeky

Helsinki Difúzor -USB kábel - Meniace Farby využíva ultrazvukové vlny na okamžité odparenie vody a éterického oleja v nádrži, na vytvorenie chladnej suchej voňavej hmly.- Objem nádrže 120 ml- LED svetlo - 7 Farieb- napájané USB (dĺžka kábla 100 cm)Rozmery: výška: 13 cm, priemer: 11 cmUpozorneni..
29,50€
Oslo Difúzor - Kamienok - USB - Meniace Farby - Časovač využíva ultrazvukové vlny na okamžité odparenie vody a éterického oleja v nádrži, na vytvorenie chladnej suchej voňavej hmly.- LED svetlo - 7 Farieb- napájané cez USB (dĺžka kábla 100 cm)- časovač 3-6hVýška: 9,5 cm, priemer: 13,5 cm, hmotn..
35,00€
Náramky z Lávového Kameňa - Čakra/Buddha sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí používajú tieto ..
5,50€
Náramky z Lávového Kameňa - Karneol & Sekera sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí používaj..
5,50€
Náramky z Lávového Kameňa - Ruženín & Buddha sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí používaj..
5,50€
Náramky z Lávového Kameňa - Tigrie Oko & Hamsa sú obľúbeným doplnkom pre ich jedinečné prírodné sfarbenie. Lávový kameň je tvorený zo stuhnutej lávy. Vraví sa, že láva je krv našej zeme aj preto sa lávovým kameňom pripisuje veľká sila, ktorú vie prebudiť aj u svojho nositeľa.Niektorí použív..
5,50€
Sviečka Biela šalvia
Vypredané
Sviečka s bielou šalviouprečisťuje miestností a predmetymá silné antiseptické a očistné účinkypomáha pri hľadaní cesty vo vlastnom životeovplyvňuje ducha a posilňuje pamäťharmonizuje na emocionálnej a mentálnej úrovni Vyrobené zo 100% palmového vosku a lístkov bielej šalvieRučná výrobaRozmer:&n..
9,50€
Sviečka Dračia krvodstránenie najhrubších a najťažších energií,odstránenie silných negatívnych vplyvov,intenzívne prečistenie miest a obydlia,vytvorenie intenzívnej a zmyselnej atmosféry,pri ochrannom pálení je účinok okamžitý.Vyrobené zo 100% palmového vosku a živice dračej krviRozmer: 6 x 11 ..
9,50€
Sviečka s kadidlom (Boswelia)Kadidloprebudenie  svojej  spirituálnej  sily,získanie prístupu k božím a anjelským  energiámočista a ochrana  seba aj domovaposilnenie pocitov šťastia a spoluzahnanie všetkých zlých duchov a démonovKadidlo má takmer..
9,50€
Sviečka MoneyNa prilákanie prosperity, hojnosti a peňazí do životaTvorivosť, vôľa, aktivita, intuíciaRovnováha a sebadôveraBlahobyt, úspech Vyrobené zo 100% palmového vosku a esenciálneho oleja Money (BEWIT)Rozmer: 6 x 10,5 cmHmotnosť: 270 g..
9,50€
Sviečka s myrhouMyrhaprečistenie seba alebo priestorovochrana pred negatívnymi vplyvmiodstránenie zlých energií,  upokojenie a uzemnenievnútorné ezoterické poučenie.Spája nás so zemou, upokojuje, spomaľuje, sťahuje a zahusťuje, má silný vzťah k ženskému princí..
9,50€
Sviečka proti urieknutiuje špeciálna ochranná sviečka, ktorá odráža negatívne energieochraňuje, posilňuje, vytvára pocit bezpečiatáto sviečka sa zapaľuje, keď Vás niekto uriekol alebo preventívne, aby sme od seba odrazili negatívne energie, myslenie, konanie…Sviečka je vyrobená zo 100% palmového vos..
9,50€
Zobrazené 1 až 12 z 13 (2 stránok)